Advokátní kancelář Brno Advokát

logos

slide6 slide4 slide slide2 slide3
preload image preload image

Rozvod manželství včetně mezinárodních a související otázky péče o nezletilé a majetková vypořádání jsou naší doménou.

Závazkové právo: i v běžném životě uzavíráte denně obrovské množství  smluv. Nevěříte?

Společné jmění manželů - většinou přijde na přetřes až při rozvodu.

Spoluvlastnictví a spoluvlastnické vztahy - zdroj věčných nesrovnalostí a sporů. 

Odpovědnost za škodu a náhrada škody: každý odpovídá za škodu, kterou způsobí, každý poškozený má nárok na náhradu škody. Takto jednoduše to bohužel vypadá jen na první pohled...

RYCHLÝ KONTAKT

 

phone   (+420) 775 128 527

mail   ak@advokat-rihova.com

       Zahradnická 223/6
       Brno

       603 00

       GPS: 49.187626,

                 16.598027

 

phone   (+420) 775 128 527

mail   ak@advokat-rihova.com

       Na Dolinách 724 

       Křenovice u Slavkova

       683 52

       GPS: 49.138505,

                 16.822956

 

       

Advokát Mgr. Iva Říhová

Studium Právnické fakulty v Brně ukončila v roce 2007. Od roku 2011 je zapsána jako advokátka v seznamu advokátů České advokátní komory. Sídlí v Brně na adrese Zahradnická 6, Staré Brno, a od roku 2012 s pobočkou ve Slavkově u Brna. V roce 2016 však došlo k přemístění pobočky advokátní kanceláře do Křenovic (u Slavkova) na adresu Na Dolinách 724, 683 52 Křenovice. Mgr. Iva Říhová je advokátkou se specializací na rodinné právo, včetně mezinárodních rozvodů, převody a nájmy nemovitostí, obchodní právo, obhajobu a zastupování poškozených v trestním řízení, směnečné právo a vztahy mezi zaměstnanci a zaměstnavatelem. Advokátní kancelář poskytuje právní služby jak fyzickým osobám, tak i firmám.

Advokát Mgr. Iva Říhová klade především důraz na vysoce profesionální zázemí ve všech právních otázkách a vstřícný, individuální přístup ke klientovi. Nabízí poctivé, srozumitelné jednání, vysoké pracovní nasazení a profesní etiku. Je připravena rychle a flexibilně zajistit právní pomoc dle Vašich potřeb, a to i v anglickém a francouzském jazyce. Vždy hájí zájmy klienta a udělá maximum pro dosažení požadovaného výsledku za přijatelnou a transparentní cenu.

 

Mgr. Hana Klinerová, advokátní koncipientka

Studium Právnické fakulty v Plzni ukončila v roce 2012.
V roce 2013 pracovala jako exekutorská koncipientka Exekutorského úřadu Litoměřice, JUDr. Ondřej Mareš, LL.M., soudní exekutor.
Nyní je advokátní koncipientkou a při své praxi se zaměřuje zejména na právo insolvenční, obchodní, trestní a právo pracovní. Z dlouhodobé spolupráce s renomovanou realitní kanceláří má bohaté zkušenosti v oblasti právních vztahů k nemovitostem (převody a nájem nemovitostí, úschova peněžních prostředků, vypořádání podílového spoluvlastnictví, společného jmění manželů apod.).

Jazykové znalosti: anglicky, německy

Komplexní řešení Vašeho problému

Komplexní právní služby poskytujeme privátní i korporátní domácí i zahraniční klientele při přípravě smluvních dokumentů a jiných právních úkonů a při uplatňování nároků z právních vztahů plynoucích, včetně právního zastupování před soudy a jinými orgány. Klademe důraz na vzájemnou důvěru a respekt, přičemž při řešení klientských záležitostí postupujeme rychle, precizně a s intenzivním nasazením.

 

Dbáme i na maximální efektivitu právních řešení tak, abychom klientovy výdaje a náklady redukovali jen na ty opravdu nezbytné a potřebné. Naše advokátní kancelář využívá zkušenosti z činnosti zaměřené na projednání sporných otázek, a to jak ve fázi smluvní, tak i při jednání o smírném řešení sporů s cílem předejít řešení věcí soudní cestou.  Vždy  proto pečlivě a zodpovědně s ohledem na faktor času a náklady případného soudního řízení zvažujeme vhodnost různých možností řešení problémů a sporů.